Lázeňské pobyty

Kryoterapie

Polárium lázně  Jablonec Kryocentrum -  polárium

Kryoterapie,
nové možnosti ve fyzioterapii.

Lázně Jablonec - využijte speciální kryo pobyty.
Umožňujeme nejvyšší intenzitu ošetření. 10 aplikací absolvujete za 3 dny v programu Kryoterape Expres.
O 40% lepší nálada, rychlejší léčení a hojení.

Kryoterapie je převratnou metodou léčení bolesti, zánětů, chronických somatických
a psychických potíží. Pro rychlý efekt je využívána v programech pro rehabilitaci i léčbu, urychluje hojení tkání po operacích a úrazech. Naše zkušenosti potvrzují mimořádnou úspěšnost při léčení chronické únavy, deprese, vyčerpání či burn out syndromu.

Expresní kůra je výhodná pro okamžité zlepšení kondice, posílení imunity, zvýšení odolnosti. Uplatní se při regeneraci po vysoké zátěži, ale i jako příprava na náročné výkony, fyzické či psychické.

Odkazy na odborné studie najdete ZDE.

Naše vlastní zkušenosti jsou získané z tisíců aplikací kryokabiny od roku 2008.

Nejčastější indikací pro kryoterapii je únava fyzická i psychická, stres, deprese, bolesti, záněty, otoky. Osvědčuje se jako součást léčby autoimunitních potíží, včetně nemocí jako revma, artritida, m. Bechtěrev, Roztroušená skleróza, alergie, astma, lupénka. Pomáhá překonat poruchy spánku.

Kryoterapie tvoří již několik let součást úspěšných programů na hubnutí. Razantní stimulací celého organizmu výrazně zrychlí metabolizmus a podporuje apoptózu, odumírání tukových buěk.

Po aplikaci chladové terapie dochází k hormonálním a enzymatickým změnám. Vedle serotoninu a endorfinů je uvolňován růstový faktor, zodpovědný za obnovu poškozených tkání. Je prospěšný pro svůj kosmetický efekt, ale i pro urychlené hojení při úrazech a po operacích.

Mimořádný je myorelaxační, vasodilateční a analgetický účinek. Kryoterapii s úspěchem využíváme u řady gynekologických potíží, jako je bolestivá mestruace, premenstruální syndrom, záněty.
Kryoterapie Expres - kůra pro maximální účinek.

3x noc, 10x kryokabina
6x noc, 20x kryokabina

Kryoterapie Plus
Jako jediné zařízení v ČR aplikujeme intenzivní kryoterapii v kombinaci s dalšími unikátními metodami, jakými jsou kraniální magnetická stimulace, harmonizační tónová masáž, audiovizuální stimulace či kraniosakrální terapie.

Vyberte si optimální program.
Více informací a ceny najdete ZDE.

Kryoterapie v lázních.

Kryoterapie - stres, deprese Polárium - kryoterapie - kryokabina

Při bolestech a endometrióze může pomoci přírodní progesteron.
Na poruchy spánku doporučujeme Melatonin
Další pobyty najdete na stránce Lázně - Ceník.www.relaxace.com © 2009