lupénka a její léčba

Lupénka, psoriáza, artritida, její léčba

lupénka, léčba

Polárium a kryoterapie
pomáhá při lupénce
a psoriatické artritidě

Léčba, na kterou lupénka reaguje. Kryoterapie - léčba v kabině Polar Space je od roku 2008 mimořádně úspěšná při léčbě lupénky. Velmi dobré a dlouhodobé výsledky se podařilo dosáhnout u vleklých chronických potíží, i u klientů, kde se teprve lupénka hlásila prvními příznaky.

Lupénka a její příznaky obvykle vyžadují komplexní přístup. Její léčba by měla trvat nejméně týden až dva. Léčba mrazem je obvykle doplněna o další osvědčené terapie. Při léčbě lupénky se dobře uplatní suché uhličité koupele, pulzní magnetoterapie, solanková koupel se solí z Mrtvého moře, rašelinová koupel a další procedury, které rychle zmírní její příznaky.

Léčba - kryoterapie je klienty velmi dobře příjímána a lupénka na ni rychle reaguje. Léčba v kryokabině není spojená se žádným rizikem. Přesto je vždy možné její nezávazné vyzkoušení. Případně ji můžeme z programu vynechat. Chladová léčba příznivě působí nejen na příznaky lupénky. Léčí další problémy, které toto onemocnění často doprovázejí. Nejčastěji je to psoriatická artritida, bolestivé záněty kloubů, především na prstech. Často se léčba zaměřuje i na úpravu váhy a hubnutí, případně na posílení psychiky. I zde kryoterapie - chladová léčba, výrazně pomáhá. Více informací o cenách pobytů ZDE


Informace o lupénce, možných příčinách a prostředcích na podporu léčení najdete ZDE

Lázně Jablonec
tel. 483 310 623, 777 310 622 
Sdílet

NAPIŠTE NÁM

e-mail pro odpověď:
Dotaz k procedurám, obsah programů
Lupénka, volné termíny atp.

www.relaxace.com © 2009